لوازم جانبی نوکیا


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


لوازم جانبی گوشی موبایل نوکیا

در عرصه تولید گوشی‌های موبایل انواع لوازم جانبی‌ متنوع تولید می‌شود. لوازم جانبی موبایل عمده، زمینه گسترده‌ای دارد که شامل انواع قاب‌ها، گلس‌ها، هندزفری‌ها، هدفون‌ها، محافظ شارژر، محافظ‌های ژله‌ای و سایر اکسسوری‌ها و... می‌شود. زمینه تولید لوازم جانبی بسیار گسترده است و سلایق بسیاری را پوشش می‌دهد. 

هرچه گوشی‌های هوشمند گران‌تر می‌شود اغلب افراد به دنبال محافظت بیشتری از آن هستند تا هزینه‌های زیادتری را متقبل نشوند. برای اینکه در هنگام افتادن گوشی، صفحه نمایش و یا سخت‌افزار آن آسیب نبیند و یا از ضربه خوردن آن جلوگیری شود افراد از محافظ‌های مخصوص مانند قاب و گلس و محافظ‌های شارژر و... استفاده می‌کنند. 

یکی از بخش‌های مهم گوشی‌های هوشمند، صفحه نمایش آن است که محافظت از آن اهمیت فراوانی دارد. خسارت به صفحه نمایش همیشه هزینه‌های زیادی را ایجاد می‌کند و از طرفی نیازمند فردی متخصص با تجربه بالاست. نمایشگر گوشی حتی اگر با ضربه خوردن آسیب جدی نبیند می‌تواند تغییر رنگ بدهد یا میزان نوردهی آن تغییر کند. بنابراین محافظت از آن امری ضروری به شمار می‌رود. 

انواع گلس گوشی نوکیا

یکی از بهترین محافظ‌ها را می‌توان انواع گلس گوشی دانست. هرروز شرکت‌های بیشتری انواع گلس را تولید می‌کند که زمینه گسترده‌ای دارد و بسیار متنوع است. انتخاب بهترین گلس گوشی کار چندان راحتی نیست و باید کمی از تاثیرات آن آگاهی پیدا کنید تا یک گلس خوب برای صفحه نمایش گوشی خود بخرید.

هرکدام از گلس‌های قابلیت‌هایی دارند و بسته به نیاز مشتری طراحی شدند. این محافظ شفاف صفحه نمایش گوشی مانع آسیب به صفحه نمایش می‌شوند و از خط و خش جلوگیری می‌کنند. نصب گلس‌ها نیاز به تخصص و تجربه دارد تا مانع از نفوذ گردوخاک، پرز، حباب هوا در زیر گلس شوید. گلس‌های موجود در بازار شامل گلس فول یا تمام صفحه، گلس معمولی یا ساده می‌شود که در ادامه بیشتر با آن آشنا می‌شویم:

گلس فول یا تمام صفحه

از جمله رایج‌ترین گلس‌ها که به خوبی صفحه نمایش را پوشش می‌دهد، گلس‌های فول یا تمام صفحه هستند. این نوع شیشه‌های شفاف لبه‌های گوشی را به صورت کامل پوشش می‌دهند و برروی صفحه نمایش گوشی می‌چسبند. گلس فول در مقابل ضربه و افتادن از نمایشگر گوشی به خوبی محافظت می‌کند. 

گلس معمولی یا ساده

گلس‌های معمولی به صورت تخت طراحی شدند که برای گوشی‌های خمیده هم چندان مناسب نیستند. بخشی از صفحه توسط این گلس‌های پوشیده می‌شود و فرم ندارند. ایمنی گلس معمولی کمتر است و برای گوشی‌هایی با صفحه نمایش بزرگ‌تر پیشنهاد نمی‌شود. 

انواع گلس براساس جنس

گلس‌ها جنس‌های متنوعی دارند که براساس نیاز شما از مواد خاصی تولید و عرضه می‌شوند. بستگی دارد که چه کارایی از آن توقع دارید و چقدر می‌خواهید هزینه کنید. بنابراین گلس‌ها به جنس‌های متعددی تقسیم می‌شود که عبارتند از: 

  • پلی ‌اتیلن پلاستیکی
  • پلی یورتان یا ژله‌ای
  • گلس حرارتی
  • گلس نانو 

قیمت گلس گوشی نوکیا

همانطوری که گفته شد گلس‌ها توسط کمپانی‌های متعدد و با کیفیت‌های متنوع تولید می‌شوند. در بین برندهای مطرح گلس نوکیا یکی از بهترین‌ها برشمرده می‌شود که می‌تواند نیاز شما را برطرف کند. گلس نوکیا تنوع زیادی دارد و قیمت‌های متنوعی را شامل می‌شود. 

قیمت گلس گوشی فول نسبت به معمولی بالاتر است و براساس کیفیت قیمت آن تغییر می‌کند. گلس‌های نانو قیمت زیادتری دارند و گلس‌های ژله‌ای دارای قیمت پایین‌تری هستند.

دسته‌بندی

گواهینامه ها